Класичний масаж


Класичний (загальний) масаж тіла відновлює сили та допомагає зберегти гарну форму. Це прекрасний спосіб запобігти безлічі різних хвороб.

Якщо відчуваєте втому та дискомфорт у тілі, то вам саме час пройти курс масажу для оздоровлення! Сеанс класичного масажу допоможе як при проблемах, що виникають через великі фізичні навантаження, так і при малорухливому способі життя. Масаж спини допомагає зняти відчуття хронічної втоми, покращити кровообіг і привести до норми м’язовий тонус. Також масаж класичний добре впливає на загальне самопочуття та психоемоційний стан.

Техніка класичного масажу

Масажист починає свій масаж від стоп, поступово піднімаючись все вище до гомілок, стегон, сідниць, спини, рук та шиї. Рух знизу догори забезпечує лімфодренажний ефект.

При виконанні класичного масажу спеціаліст використовує традиційні масажні техніки. Це погладжування, розтирання, розминання м’язів пацієнта та вібрація.

Показання для загального оздоровчого масажу:

  • болі в спині, попереку та суглобах;
  • відчуття дискомфорту у тілі;
  • страх, депресія, безсоння;
  • фізична перевтома;
  • реабілітація після травм;
  • відновлення після спортивних навантажень;
  • профілактика захворювань кістково-м’язової системи

Сьогодні професійний класичний масаж всього тіла належить до найпопулярніших видів мануальної терапії. При регулярності відвідування спеціаліста (від 2-х разів на тиждень) та загальному обсязі в 10-12 сеансів результат від терапії може призвести до значних змін та збережеться на тривалий час.

Де записатися на класичний масаж у Києві

Київський кінезіоцентр «Сила Руху» пропонує послуги загального класичного масажу, Така процедура включає масаж ніг, рук, спини та шиї. Цей вид масажу комплексно впливає весь організм, що дозволяє досягти максимального ефекту. Розслаблювальний класичний масаж спини допомагає нормальному функціонуванню опорно-рухового апарату, а також покращує здоров’я серцево-судинної системи та нормалізує артеріальний тиск. Масаж шийно-комірцевої зони знімає втому та відновлює нормальний тонус судин, тому особливо показаний при сидячій роботі. Навіть один сеанс класичного масажу покращує стан організму.

Щоб ефективно відновити організм, рекомендується пройти повний курс масажу – 10-20 сеансів. Вартість одного сеансу класичного масажу становить 900 грн, а ціна 15-хвилинного локального експрес-масажу одного сегмента тіла – 300 грн.

Також наша клініка пропонує антицелюлітний масаж, локальний перкусійний масаж, інструментальний масаж, лімфодренажний, спортивний та банковий масаж. Окрім цього, пропонуємо низку інших послуг із фізичної реабілітації.