Денис Тімофєєв

Денис Тімофєєв наш гордий член команди та кваліфікований реабілітолог у кінезіоцентрі “Сила руху”! За роки практики він здобув безцінний досвід у галузі фізичної терапії та ерготерапії.

Денис завершив магістерську програму з фізичної терапії на Національному університеті фізичного виховання і спорту України у 2021 році. Він проходив численні курси з розвинених методик оцінки та лікування рухового апарату. Серед його досягнень – знання в галузі кінезіотерапії, діагностики опорно-рухового апарату та рухової терапії.

Він є експертом у сфері оцінки функціонального стану колінного та плечового суглобів, а також у побудові програм кінезіотерапії для захворювань опорно-рухового апарату. Додатково, Денис успішно завершив курси з діагностики опорно-рухового апарату та рухової терапії “Screen+ Movability” від RockTape, i володіє навичками кінезітейпування та оздоровчого масажу.

Денис Тімофєєв – це той, на кого ви можете покластися та довіритися. Звертайтеся до «Сили руху», щоб разом досягати ваших цілей.