Підготовка до ендопротезування

Підготовка до ендопротезуванняУ будь-якому медичному втручанні, особливо такому серйозному, як ендопротезування, передопераційна підготовка досить виправдана. Традиційна медицина зосереджується на симптоматичному підході до лікування, що включає застосування болезаспокійливих протизапальних препаратів і режим спокою. Особливо важкі випадки можуть вимагати ендопротезування – заміну суглоба на протез.

Треба розуміти, що така процедура сильно впливає на організм, особливо при врахуванні віку та складного стану пацієнта. Тому, навіть якщо лікар рекомендує операцію, обіцяючи швидке відновлення і забуття про болі, необхідно враховувати й інші аспекти. На жаль, ніхто не розповість вам, що 70% таких операцій може потребувати повторної процедури, і що імплантати часто не приживаються, а непідготовлений організм може важко відновитися

Якщо ви звернулися в наш центр з проблемами суглобів, навіть на останніх стадіях їх захворювання, і оперативне втручання вам рекомендовано, не поспішайте з прийнятим рішенням. Важливо зрозуміти, що після операції ви можете залишитись на тривалий час без активного руху. Для запобігання цього ми рекомендуємо провести передопераційну підготовку в нашому центрі кінезітерапії, яка допоможе підготувати ваш організм, створити м’язову базу для швидкого відновлення. М’язова недостатність, занадто жорсткі або занадто ослаблені зв’язки – це основні фактори, які можуть призвести до ускладнень після операції, таких як нестабільність протезу, виникають і т.д.

Спеціальні вправи на декомпресійних тренажерах, які ми пропонуємо, допоможуть вам максимально підготувати ваше тіло до операції та створити основу для швидкого відновлення та скорочення реабілітаційного періоду. Після операції ми також рекомендуємо пройти курс реабілітації за допомогою кінезітерапії.