Консультація кінезіотерапевта

На консультації ми проведемо діагностику, визначимо причину захворювання, складемо індивідуальну програму лікування опорно-рухового апарату — спини, шиї, колін, плечей, кульшового суглоба.

Консультація кінезіотерапевта

Як проходить консультація

1. Збір анамнезу

Фахівцю потрібно зібрати максимум інформації про ваше здоров’я, щоб точно скласти програму подальшого лікування, профілактики або реабілітації. Тому знайомство з реабілітологом починається зі збору анамнезу. Вас попросять розповісти, що і як давно вас турбує, як ви лікувалися раніше, якого способу життя дотримуєтеся. Якщо у вас є висновки лікарів, МРТ і рентген-знімки, результати аналізів чи інших обстежень організму — візьміть їх, будь ласка, з собою. Це дасть можливість фахівцю більш детально розібратися у вашій ситуації. Якщо обстежень не проводилося — не призначайте їх собі самостійно. У разі, якщо ви плануєте відвідувати центр для профілактики, фахівцю також важливо знати загальну картину вашого здоров’я. Тому первинна консультація проводиться для всіх, незалежно від цілей і причин візиту.

2. Візуальний огляд та діагностика загального тонусу тіла

Спеціаліст проведе міофасциальну діагностику і візуальний огляд на наявність перекосів в тілі. Під час міофасциальної діагностики реабілітолог перевірить рухливість суглобів і хребта, щоб дізнатися, чи немає обмеження рухів. Також перевіряються м’язи, зв’язки та сухожилля.

3. Підбивання підсумків

Реабілітолог підіб’є підсумки консультації, наочно роз’яснить проблему і дасть рекомендації щодо способу життя, допоможе правильно підібрати оздоровчі вправи, назначить приблизні сроки відновлення.

4. Складання індивідуальної програми

Далі фахівець складе курс відновлення, профілактики та реабілітації в нашому центрі. Він може містити заняття кінезіотерапією, лікувальний масаж, кінезіотейпування, міостимуляцію тощо. Програма індивідуальна — складається спеціально під вас, ваші особливості, цілі та стан здоров’я.