Спортивний масаж

Спортивний масаж у кінезіоцентріСпортивним масажем називають глибокий механічний вплив на м’язову тканину, тригерні точки і зв’язки. Така техніка масажу активно застосовується, щоб підготувати спортсмена до тренування або змагань і відновити після.

Масаж для спортсменів покращує роботу м’язів та підвищує результативність, знижує ймовірність травмування та навантаження на серцево-судинну систему.

Кому потрібен професійний спортивний масаж

Процедуру можна використовувати як у професійному спорті, особливо перед підготовкою до змагань, так і для спортсменів-любителів. Методика підходить таким категоріям людей:

 • Професійним спортсменам;
 • Тим, хто регулярно тренується у спортзалі чи вдома;
 • Людям, які зазнають регулярних навантажень через професійну діяльність (фізична праця);
 • Людям з активним способом життя;
 • Після різноманітних травм, розтягнень, оперативного втручання з метою прискорити відновлювальні процеси для подальшої фізичної активності;
 • Людям із проблемами опорно-рухового апарату;
 • Бажаючим позбутися м’язових затисків та набряків.

Де записатися на спортивний масаж у Києві

Київський кінезіоцентр «Сила Руху» пропонує сеанс спортивного масажу в Києві. Види такого масажу включають попередній масаж, який виконується перед фізичними навантаженнями, і масаж після тренувань. Професійний масаж спортивний, зроблений масажистом перед початком інтенсивного тренувального процесу, розігріває м’язи та зв’язки, допомагає уникнути травм суглобів, підвищує витривалість, що зрештою дає можливість досягти кращих спортивних результатів.

Відновлювальний масаж швидко покращує фізичний стан організму після тренування чи змагань, допомагає зняти неприємні відчуття, що виникають через втому чи накопичення у м’язах молочної кислоти, сприяє розслабленню напружених груп м’язів та повноцінному відпочинку. Внаслідок такої процедури як тіло, так і психіка спортсмена розслаблюються та відновлюються.

Прийоми для цього виду масажу включають комплексний масаж спини, інтенсивні ударні техніки, розтяжку, витискання, розминання м’язів, розтирання і навіть погладжування. Професійний спортивний масажист вміє зробити масаж тіла таким чином, щоб максимально ефективно розслабити спортсмена та швидко відновити його працездатність.

Ціна за один сеанс спортивного масажу в кінезіоцентрі «Сила Руху» в Києві становить 600 грн.

Як і у випадку з іншими процедурами, тренувальний масаж буде ефективнішим, якщо провести декілька сеансів. Курс масажу добре вплине на ваші м’язи, суглоби та здоров’я загалом.

Також наша клініка пропонує низку процедур для фізичної реабілітації:

 • сеанси кінезіотерапії з реабілітологом;
 • різні види масажу, зокрема класичний масаж всього тіла або окремих зон, таких як обличчя, шия, спина, антицелюлітний, лімфодренажний або банковий масаж, декілька видів інструментального масажу;
 • процедуру міостимуляції;
 • виготовлення ортопедичних устілок.

Кінезіоцентр «Сила Руху» розташований за адресою: Київ, вул. Зарічна, 1Б.