Підтримка здоров’я під час вагітності

Підтримка здоров’я під час вагітностіВагітність – важливий період у житті жінки. На жаль, радощам цього стану можуть заважати неприємні симптоми, які з’являються у багатьох жінок: біль у спині, біль у кістках і суглобах та перевантаження.

Вагітність є навантаженням для організму, що призводить до змін в опорно руховому апараті. Додаткові кілограми, набрані за короткий проміжок часу, і зміна центру ваги тіла змушують страждати хребет і суглоби.

Біль у хребті є поширеною проблемою для молодих мам, яка зазвичай погіршується з наближенням терміну пологів. Біль зазвичай зачіпає поперек. Жінки, які страждали від дефектів постави в минулому або ті, хто сильно набрав вагу, особливо вразливі до сильного болю у спині.

Кінезіотерапія може дозволити вам сповна насолодитися всіма щасливими моментами материнства.

Фізична реабілітація при вагітності сприяє покращенню стану м’язового апарату та підтриманню кісткової та суглобової систем в належному стані. Це дозволяє знизити навантаження на хребет і усунути або значно зменшити недуги, які так часто можуть турбувати під час вагітності.

Також важливим фактором є те, що багато знеболюючих препаратів під час вагітності заборонені. Допомога реабілітолога дозволяє безпечно усувати проблеми абсолютно безпечним способом.

Наші спеціалісти можуть полегшити ваш стан за допомогою масажу, вправ для покращення тонусу м’язів та стабілізації ваги. Також дуже корисним є кінезіотейпування, що допоможе вам зменшити навантаження на м’язи.