Фітнес і загальна фізична підготовка

 

Фітнес і загальна фізична підготовка

Сидяча робота, багато часу у гаджетах, хронічні втоми, водіння за кермом, депривація сну, що викликана нескінченними тривогами під час війни – це реалії нашого часу. Незважаючи на усі складності, з якими нам доводиться стикатися кожного дня, пам’ятаймо: життя у нас одне, і воно має бути якісним!

Якісне життя починається із твого здоров’я. Це найбільша цінність, яку ми маємо підтримувати, незалежно від зовнішніх обставин.

“У здоровому тілі – здоровий дух” – істина, яку нам впроваджують з раннього дитинства. Працюючи над своїм тілом, людина також дбає про релаксацію нервової системи та береже свій внутрішній моральний стан.

Кінезіоцентр “Сила Руху” пропонує гідну альтернативу звичайному тренажерному залу та спортивним студіям! З нами ти відкриєш для себе реабілітаційний фітнес та станеш на крок ближче не лише до підтягнутого та стрункого тіла, а ще й здорового та міцного.

Суть та переваги реабілітаційного фітнесу

Реабілітаційний фітнес –  це новий удосконалений підхід до відновлення функцій опорно-рухового апарату, що базується на лікуванні рухом, фізичними вправами. Увібравши до себе традиційні та новітні методики, реабілітаційний фітнес буде корисним для кожного, хто прагне підтримувати своє здоров’я та піклуватися про якість тіла.

Працюючи із запитом загальної фізичної підготовки, наші спеціалісти роблять акцент не лише на досягнення  гарних візуальних результатах, а й ставлять перед собою лікувальні та профілактичні цілі.

З чого складається реабілітаційний фітнес?

 • традиційні силові та функціональні фітнес-тренування;
 • лікувальна та профілактична фізкультура і гімнастика;
 • масажі та мануальні техніки.

На первинній консультації реабілітолог складе для тебе індивідуальну програму, в залежності від бажаного результату та цілей. А вже після першого заняття реабілітаційним фітнесом, ти можеш відчути на собі такі позитивні зміни:

 • активізація обмінних процесів організму;
 • поліпшення кровообігу та насичення клітин киснем;
 • нормалізація тиску;
 • зняття м’язових спазмів;
 • зменшення болей у спині та суглобах;
 • стабілізація сну.

Кому ми рекомендуємо заняття фітнесом та загальною фізичною підготовкою?

Відповідь на це питання є доволі простою та локанічою: усім, хто мріє про здорове, якісне та естетичне тіло! Зауважимо, що подарувати свободу рухів та повернути активність у своє життя ми допоможемо і наступним категоріям:

 • вагітним;
 • людям з надлишковою вагою; 
 • людям похилого віку;
 • людям з серцево-судинними захворюваннями/ проблемами з обмінними функціями організму;
 • людям після травм та реабілітацій.

Чому фітнес з реабілітологом краще звичайних тренувань?

Систематичність занять фітнесом – одна із найважливіших запорук результату. Інший, не менш важливий чинник – це професійний досвідчений тренер, під наглядом та чуйним наставництвом якого, омріяні результати не дадуть на себе чекати.

Організм кожної людини унікальний та має індивідуальні особливості, тому і процес загальної фізичної підготовки може відбуватися по-різному. Кожна із систем організму реагує на фізичні навантаження по-різному: ці реакції при неправильних тренувань можуть принести не користь, а, навпаки, серйозно нашкодити здоров’ю.  Відповідно, реабілітолог професійно оцінює рівень підготовленості та рівень фізичного стану клієнта, уважно стежить за його змінами та може коригувати початкову розроблену індивідуальну програму.

Отже, ти ще маєш сумніви щодо ефективності реабілітаційного фітнесу? Тоді чекаємо тебе у кінезіоцентрі “Сила Руху”, після якого ти вже не захочеш повертатися до звичайного тренажерного залу!